+ Dodaj ogłoszenie / Zaloguj
Aktualności | Artykuły | Katalog firm | Rejestr pośredników | Kredyty hipoteczne | Projekty domów | Forum| Pomoc | Kontakt
2015-01-21 Mieszkania z wielkiej płyty – ryzyko zakupu Mieszkania z wielkiej płyty – ryzyko zakupu Wiele mówi się obecnie o konieczności pomocy kredytobiorcom spłacającym kredyty hipoteczne zaciągnięte we frankach szwajcarskich. Nagła niekorzystna zmiana notowania helweckiej waluty sprawiła, że w wypadku przeszło... więcej »
2015-01-15 Nowy rok z wyższym podatkiem od nieruchomości Nowy rok z wyższym podatkiem od nieruchomości Od 1 stycznia 2015 r. obowiązują nowe stawki podatku o nieruchomości i opłat lokalnych. Ich górne granice zostały określone w obwieszczeniu Ministra Finansów z dnia 7 sierpnia 2014 r. Stawki wzrosły o 0,4... więcej »
Ostatnio na forum:

Tagi:

Developerzy Słupsk


Data dodania: 2008-02-14 19:53:24
Nazwa firmy: Mat-Bet P.Z. Sp. z o.o.
Rodzaj działalności: Developerzy
Logo: Mat-Bet P.Z. Sp. z o.o.
Adres firmy: Pomorskie
76-200 Słupsk
Poznańska 75
Telefony: 691741202
059/8427038
Fax: 059/8427038
Strona www: www.matbet.com.pl
Nip: Nie podany
Regon: Nie podany
Opis firmy: Jesteśmy firmą deweloperską, która zajmuje się realizacją budownictwa mieszkaniowego na terenie miast: Ustka, Słupsk, Szczecinek, Chojnice, Koszalin. Budowane przez nas osiedla posiadają doskonałe lokalizacje w zakresie wypoczynku i rekreacji. Położone są w otulinach parków i ogródków śródmiejskich z bliskim dostępem do wód (rzeka, morze, las itp.).Od 2002 roku posiadamy prestiżowy Certyfikat Dewelopera nadawany przez Krajową Izbę Budownictwa, który jest wyrazem uznania dla jakości naszych wyrobów. Oprócz tego jesteśmy członkiem - założycielem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, który skutecznie działa na polskim rynku usług mieszkaniowych oraz w stosownych strukturach europejskich. Jedna z bardzo udanych i oczekiwanych przez Klientów inicjatyw to Kodeks Dobrych Praktyk w relacji Klient - Deweloper stosowany przez nas jako jedno z pierwszych przedsiębiorstw.
Oferta firmy: Sprzedaż apartamentów i mieszkań w Ustce, Słupsku, Szczecinku, Chojnicach i Koszalinie.
Formularz kontaktowy:
Państwa email:


Oferty firmy: Mat-Bet P.Z. Sp. z o.o.


wykonano w ≈ 0.701423 sek