+ Dodaj ogłoszenie / Zaloguj
Aktualności | Artykuły | Katalog firm | Rejestr pośredników | Kredyty hipoteczne | Projekty domów | Forum| Pomoc | Kontakt
2016-09-12 Centrum mniej zanieczyszczone niż jego okolice Badania naukowców z AGH wykazały, że małe miejscowości są bardziej zanieczyszczone niż centrum miasta.... więcej »
Ostatnio na forum:

Tagi:

Agencje nieruchomości Bydgoszcz


Data dodania: 2009-02-02 19:48:10
Nazwa firmy: ABREN Biuro Nieruchomości Bydgoszcz
Rodzaj działalności: Agencje nieruchomości
Logo: Nie dodane
Adres firmy: Kujawsko-pomorskie
85-010 Bydgoszcz
Dworcowa 60
Telefony: 605 24 11 2
52 322 29 32
Fax: 52 322 29 32
Strona www: http://www.abren.com.pl
Nip: 876-124-81-14
Regon: 870133598
Opis firmy: Biuro Nieruchomości ABREN - kompleksowa obsługa w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Sprzedaż, kupno, wynajem wszystkich typów nieruchomości (domy, działki, mieszkania, lokale), zarówno na rynku pierwotnym, wtórnym jak i komercyjnym. Profesjonalizm obsługi i dobro klienta są naszym priorytetem. Podchodzimy do naszych klientów w taki sposób, w jaki sami chcielibyśmy być traktowani. Transakcje z nami są bezpieczne - posiadamy licencję, ubezpieczenie OC. Jesteśmy \"inni\". To, co nas odróżnia od, być może bardziej doświadczonych biur, to pasja z jaką podchodzimy do pracy, entuzjazm i wyobraźnia. Staramy się robić to, co sprawia nam przyjemność. Jeżeli przy tym wszyscy możemy zarobić na życie, nie szkodząc innym, to jesteśmy szczęśliwi. Największą satysfakcją dla nas jest pomoc naszym klientom w znalezieniu wymarzonego domu, mieszkania, lokalu lub terenu pod inwestycje. W tym sensie nasze biuro jest „inne” i tą „innością” chcielibyśmy zarazić wszystkich.
Oferta firmy: Pośrednictwo w kupnie, sprzedaży, wynajmie domu, mieszkania, działki, nieruchomości komercyjnej. Obsługa prawna transakcji. Pomoc w załatwieniu kredytu. Wyszukiwanie nieruchomości na konkretne zamówienie.
Formularz kontaktowy:
Państwa email:

Agenci firmy:

Andrzej Bączkowski - Pośrednik nieruchomości

Oferty firmy: ABREN Biuro Nieruchomości Bydgoszcz

Następne »»

wykonano w ≈ 0.680857 sek